Που είναι τα δέντρα σας;

Ερωτήσεις σχετικά με τα δέντρα σας
Απάντηση
Άβαταρ μέλους

Sim62
Συντονιστής
Συντονιστής
Δημοσιεύσεις: 1464
Εγγραφή: 08 Φεβ 2014, 13:32
Has thanked: 11 times
Been thanked: 81 times

Re: Που είναι τα δέντρα σας;

Δημοσίευση από Sim62 »

[quote="Hfestion"]

Αυτό που με στεναχωρεί είναι οτι ενώ δειχνεις οτι γνωριζεις, βγάζεις θυμό, κράζεις και έχεις συμπεριφορά που δεν αρμόζει στο φόρουμ μας (στη παρέα μας) Νομίζω οτι πολεμάς σε λάθος μεριά...
Θα μπορούσες να συστηθεις όμορφα, να ενταχθείς ομαλά στο φόρουμ μας, να μας δείξεις δέντρα σου. (Απο την αρχη της δημιουργίας τους ή με την απόδειξη του ebay δεν έχει σημασία) και να είναι όλα όμορφα. [quote="Hfestion"]

Αγαπητέ μου Hfestion, αυτό ακριβώς το πνεύμα σύμπνοιας και φιλικής συμπεριφοράς όλων των μελών του φόρουμ δεν το διαθέτει ο συγκεκριμένος είρωνας και βαθιά κομπλεξικός εξυπνάκιας. Εγώ προσωπικά δεν τον θέλω καθόλου στο φόρουμ πρώτα πρώτα γιατί έχει προσβάλλει βαρύτατα στο παρελθόν με συγκεκριμένη τοποθέτηση του μέλη του φόρουμ μας και δεύτερον όπως και σύ διαπιστώνεις το εριστικότατο ύφος του δεν αξίζει να το ανεχόμαστε. Μας χαλάει τη διάθεση και δεν θα πρέπει να συμβαίνει αυτό.
Νομίζω ότι η αδιαφορία στις επόμενες απόπειρές του (τον θεωρώ τόσο ανόητο ώστε να ξαναπροσπαθήσει) να χαλάσει τη διάθεσή μας είναι η καλύτερη απάντηση.
Ας έχουν και οι διαχειριστές τον νού τους.
Άβαταρ μέλους

iohokahey
Masterpiece
Masterpiece
Δημοσιεύσεις: 2018
Εγγραφή: 11 Ιούλ 2013, 17:54
Τοποθεσία: Δράμα & ανα την Ελλάδα
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: Που είναι τα δέντρα σας;

Δημοσίευση από iohokahey »

δωρη?

..να ψοφησει η κατσικα του γειτονα..!!

χαχα!!

anyway αρκετα ασχοληθηκαμε νομιζω..
..When The Night Is Overcome
You May Rise To Find The Sun..

Γιώργος
Άβαταρ μέλους

alexcorfu
Imperial
Imperial
Δημοσιεύσεις: 575
Εγγραφή: 23 Μάιος 2014, 12:06
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Επικοινωνία:

Re: Που είναι τα δέντρα σας;

Δημοσίευση από alexcorfu »

Σωστός ο Hfestion στις διαπιστώσεις του! [img]http://www.bonsaiforum.gr/images/smilies/text/+1.gif[/img]

Hfestion
Συντονιστής
Συντονιστής
Δημοσιεύσεις: 4462
Εγγραφή: 15 Οκτ 2010, 13:05
Τοποθεσία: Αθηνα
Has thanked: 297 times
Been thanked: 232 times
Επικοινωνία:

Re: Που είναι τα δέντρα σας;

Δημοσίευση από Hfestion »

Πραγματικά η γελιοτητα μου έφτιαξε τη διάθεση και μπορώ να πω πως γέλασα πολυ δυνατά. Απορω, στους κανόνες του φόρουμ όπου αυτους πρέπει να αποδεκτουμε για να είμαστε μέλη αυτου του φόρουμ γράφει οτι οι moderator πρέπει να έχουν καλα δέντρα? Γραφει πουθενά ότι ο moderator πρέπει να είναι μάστερ?

Μπορεί ο οποιοσδήποτε να διαβάσει τι κάνουμε εμείς εδω:

"Ο βασικός σκοπός του bonsaiforum.gr είναι η ελεύθερη ανταλλαγή γνώσεων και εμπειριών πάνω στην δημιουργία των μπονσάϊ."

Η δουλειά του moderator είναι :

Οι Συντονιστές
• Σκοπός τους είναι η διατήρηση και επεξεργασία των θεμάτων.
• Τους επιτρέπεται να αλλάζουν τίτλο θέματος όταν είναι αναγκαίο
.• Τους επιτρέπεται να μεταφέρουν το θέμα σε έναν κατάλληλο χώρο, να χωρίζουν το θέμα σε μέρη και να διαγράφουν ακατάλληλο περιεχόμενο ή περιεχόμενο που δεν είναι σε συμφωνία με τις πολιτικές του bonsaiforum.gr

Απλά ελληνικά.

Αυτό που με στεναχωρεί είναι οτι ενώ διχνεις οτι γνωριζεις, βγάζεις θυμό, κράζεις και έχεις συμπεριφορά που δεν αρμόζει στο φόρουμ μας (στη παρέα μας) Νομίζω οτι πολεμάς σε λάθος μεριά...
Θα μπορούσες να συστηθεις όμορφα, να ενταχθείς ομαλά στο φόρουμ μας, να μας δείξεις δέντρα σου. (Απο την αρχη της δημιουργίας τους ή με την απόδειξη του ebay δεν έχει σημασία) και να είναι όλα όμορφα.

Υ.γ: όσο αναφορά για αυτούς που λες ότι διωχτυκαν, πραγματικά αν μου περισσευαν 1500-2000ευρω να αγορασω δέντρα απο την Ιαπωνία που καλλιεγουνται 25-35χρονια με σκοπό να γίνουν μπονσαι πραγματικά θα ήμουν Μάστερ. Εχω δυο πολυ συλλεκτικα πμ φωτιά (απο γνωστους αγνωστους) οπου δεν πρόκειται να τα δημοσιεύσω.

Είναι κρίμα να είμαστε μια χουφτα bonsaistes στην Ελλάδα και αντι να κοιτάμε τον κηπο μας και τα δέντρα μας και πως να γίνουμε καλύτεροι απο τα λαθοι του αλλού, να κοιτάμε πως θα ξεριζωσουνε και πως κάψουμε το δέντρο του διπλανου μας.
Άβαταρ μέλους

Harris
Συντονιστής
Συντονιστής
Δημοσιεύσεις: 6669
Εγγραφή: 26 Δεκ 2009, 21:37
Τοποθεσία: Athens
Has thanked: 78 times
Been thanked: 129 times
Επικοινωνία:

Re: Που είναι τα δέντρα σας;

Δημοσίευση από Harris »

[video][/video]
Το μόνο bonsai που δεν χρειάζεται φροντίδα είναι το πλαστικό.
Η αγάπη είναι το καλύτερο λίπασμα.
Μπονσάι είναι η έκφραση του είναι μου μέσα από την δημιουργία της φύσης για μια ανώτερη από εμένα προς τους άλλους αγάπη. Χ.
Εικόνα
Άβαταρ μέλους

florian
Omono
Omono
Δημοσιεύσεις: 423
Εγγραφή: 10 Ιουν 2013, 09:41
Τοποθεσία: Athens - Varkiza
Has thanked: 12 times
Been thanked: 10 times

Re: Που είναι τα δέντρα σας;

Δημοσίευση από florian »

RiaDr έγραψε:Για το ύφος δεν θα σχολιάσω καν, όταν κάποιος μπαίνει σ' ένα φόρουμ με εριστική διάθεση, μάλλον έχει προηγούμενα, κι ο νοών νοείτω. Από εκεί και πέρα ο ρόλος των moderators είναι να διαχειρίζονται ένα online εργαλείο, αυτό δηλαδή το φόρουμ, έτσι ώστε αυτό να δουλεύει σωστά και να πετυχαίνει τον στόχο του: να βρίσκουν πληροφορίες/βοήθεια/ιδέες όσοι το επιθυμούν, και για αυτό νομίζω πως είμαστε όλοι ικανοί. Το φόρουμ πετυχαίνει και κάτι ακόμα, να δημιουργήσει μια παρέα που βρίσκεται συχνά πυκνά και ασχολείται ίσοις όροις, χωρίς ειδήμονες και "δασκάλους", μ' αυτό που όλοι εδώ αγαπάμε. Παλιοί και νέοι συζητάμε για τα λάθη και τις απορίες, τις σκέψεις και τις εμπειρίες μας, χωρίς διάθεση επικριτική, κι αυτό νομίζω πως μπορεί να το δει κανείς σε όλα τα θέματα που ανοίγονται στο φόρουμ καθημερινά.

Να διευκρινίσω, όμως, στον "νέο" (...) μας φίλο πως εμείς δεν έχουμε διώξει ποτέ κανέναν. Το φόρουμ είναι ζωντανός οργανισμός και ανανεώνεται συνεχώς. Έφυγαν αυτοβούλως - αποβλήθηκαν αυτόματα ως νοσηρά στοιχεία πιθανώς - όσοι προσπάθησαν να το παίξουν masters, μάλλον γιατί δεν βρήκαν το κατάλληλο ακροατήριο που θα τους χειροκροτούσε χωρίς ερωτήσεις όταν παρίσταναν τους ειδήμονες σε δέντρα αγορασμένα έτοιμα, τα οποία συχνά ήταν και κακές επιλογές, κατεστραμμένα από λάθος συρμάτωμα κτλ. Αλλά φαντάζομαι τους ξέρεις, γι' αυτό μιλάς τόσο συγκεκριμένα. Τους ξέρουμε κι εμείς όμως, οπότε δεν πειράζει.

Κατά τα άλλα, σε ελεύθερη χώρα ζούμε, κανείς δεν υποχρεούται να μείνει κάπου όπου δεν του αρέσει.
Συμφωνώ απόλυτα!
Κανεις δεν εχει δηλώσει εδω ποτέ οτι είναι δάσκαλος καλύτερος ή οτι δήποτε ανώτερο! Μια παρέα είμαστε αυτό είναι όλο. Για αυτό νομίζω ότι άδικα κουράζεστε με τους κατά καιρούς προσπάθειες να μας χωρίζετε.
Άβαταρ μέλους

RiaDr
Imperial Masterpiece
Imperial Masterpiece
Δημοσιεύσεις: 2840
Εγγραφή: 04 Οκτ 2011, 14:53
Τοποθεσία: Αθήνα
Has thanked: 6 times
Been thanked: 6 times

Re: Που είναι τα δέντρα σας;

Δημοσίευση από RiaDr »

Για το ύφος δεν θα σχολιάσω καν, όταν κάποιος μπαίνει σ' ένα φόρουμ με εριστική διάθεση, μάλλον έχει προηγούμενα, κι ο νοών νοείτω. Από εκεί και πέρα ο ρόλος των moderators είναι να διαχειρίζονται ένα online εργαλείο, αυτό δηλαδή το φόρουμ, έτσι ώστε αυτό να δουλεύει σωστά και να πετυχαίνει τον στόχο του: να βρίσκουν πληροφορίες/βοήθεια/ιδέες όσοι το επιθυμούν, και για αυτό νομίζω πως είμαστε όλοι ικανοί. Το φόρουμ πετυχαίνει και κάτι ακόμα, να δημιουργήσει μια παρέα που βρίσκεται συχνά πυκνά και ασχολείται ίσοις όροις, χωρίς ειδήμονες και "δασκάλους", μ' αυτό που όλοι εδώ αγαπάμε. Παλιοί και νέοι συζητάμε για τα λάθη και τις απορίες, τις σκέψεις και τις εμπειρίες μας, χωρίς διάθεση επικριτική, κι αυτό νομίζω πως μπορεί να το δει κανείς σε όλα τα θέματα που ανοίγονται στο φόρουμ καθημερινά.

Να διευκρινίσω, όμως, στον "νέο" (...) μας φίλο πως εμείς δεν έχουμε διώξει ποτέ κανέναν. Το φόρουμ είναι ζωντανός οργανισμός και ανανεώνεται συνεχώς. Έφυγαν αυτοβούλως - αποβλήθηκαν αυτόματα ως νοσηρά στοιχεία πιθανώς - όσοι προσπάθησαν να το παίξουν masters, μάλλον γιατί δεν βρήκαν το κατάλληλο ακροατήριο που θα τους χειροκροτούσε χωρίς ερωτήσεις όταν παρίσταναν τους ειδήμονες σε δέντρα αγορασμένα έτοιμα, τα οποία συχνά ήταν και κακές επιλογές, κατεστραμμένα από λάθος συρμάτωμα κτλ. Αλλά φαντάζομαι τους ξέρεις, γι' αυτό μιλάς τόσο συγκεκριμένα. Τους ξέρουμε κι εμείς όμως, οπότε δεν πειράζει.

Κατά τα άλλα, σε ελεύθερη χώρα ζούμε, κανείς δεν υποχρεούται να μείνει κάπου όπου δεν του αρέσει.
"Το καλύτερο λίπασμα για τα φυτά είναι η σκιά του κηπουρού.."
Άβαταρ μέλους

Καραγιωργος Α
Imperial
Imperial
Δημοσιεύσεις: 678
Εγγραφή: 01 Ιουν 2013, 23:27
Τοποθεσία: Εύβοια
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Που είναι τα δέντρα σας;

Δημοσίευση από Καραγιωργος Α »

blackopps έγραψε:Αλήθεια γιατί οι παλιοί εδώ μέσα εκτός κάποιων εξαιρέσεων είστε όλο συμβουλές,μεταφράσεις κλπ κλπ κλπ αλλά δεν παρουσιάζετε κανένα δεντράκι σας;Η πλειοψηφία των δέντρων σας ηταν 2-3 χρόνια πίσω,στην αρχή της ασχολίας σας.Τα περισσότερα κυρίως yamadori δεν υπάρχουν πλέον.Που είναι η ΤΕΧΝΗ σας;

Αυτόματη Συγχώνευση Δημοσίευσης -- 12 Ιαν 2015, 20:56 --

Να απαντήσω εγώ...Εξάλλου ρητορική ήταν η ερώτηση.Όταν κάποιος διαχειρίζεται το φορουμ πρέπει να ειναι και καλά ο καλύτερος.Ξέρετε πόσα ενεργά μέλη έχει το Φόρουμ ;Δείτε πόσοι και ποιοί δημοσιεύουν τα δέντρα τους στην παρούσα φάση.Μην κουράζεστε μόνο οι σχετικά νέοι.Είναι πολύ εύκολο να ειμαι moderator να μην δείχνω σχεδόν τίποτα από τα δέντρα μου....αλλά να το παίζω ειδικός σε όλα.Δείτε επίσης στα πολύ ωραία δέντρα που έχουν παρουσιαστεί εδώ μέσα που είναι οι δημιουργοί τους.Είτε έφυγαν είτε τους έδιωξαν.Γιατί οι καλύτεροι πρέπει να είμαστε εμείς οι moderators...

Αυτόματη Συγχώνευση Δημοσίευσης -- 12 Ιαν 2015, 20:56 --

Να απαντήσω εγώ...Εξάλλου ρητορική ήταν η ερώτηση.Όταν κάποιος διαχειρίζεται το φορουμ πρέπει να ειναι και καλά ο καλύτερος.Ξέρετε πόσα ενεργά μέλη έχει το Φόρουμ ;Δείτε πόσοι και ποιοί δημοσιεύουν τα δέντρα τους στην παρούσα φάση.Μην κουράζεστε μόνο οι σχετικά νέοι.Είναι πολύ εύκολο να ειμαι moderator να μην δείχνω σχεδόν τίποτα από τα δέντρα μου....αλλά να το παίζω ειδικός σε όλα.Δείτε επίσης στα πολύ ωραία δέντρα που έχουν παρουσιαστεί εδώ μέσα που είναι οι δημιουργοί τους.Είτε έφυγαν είτε τους έδιωξαν.Γιατί οι καλύτεροι πρέπει να είμαστε εμείς οι moderators...
[img]http://www.bonsaiforum.gr/images/smilie ... odpost.gif[/img]
[img]http://www.bonsaiforum.gr/images/smilies/text/lol.gif[/img]
[img]http://www.bonsaiforum.gr/images/smilies/text/+1.gif[/img]
Ωραια τα λες φιλε ..... Αλλά------ Όλοι μας σαν πρόσωπα Προσπαθούμε !!!

Ρε Man μην χαλάς μια Ελληνική Προσπάθεια !!!




Χαχαχα: Αλήθεια.... δεν το Αξίζει ![img]http://www.bonsaiforum.gr/images/smilie ... ouphug.gif[/img]




Με εκτιμηση Καραγιωργος Α καλή Χρόνια!
Άβαταρ μέλους

iohokahey
Masterpiece
Masterpiece
Δημοσιεύσεις: 2018
Εγγραφή: 11 Ιούλ 2013, 17:54
Τοποθεσία: Δράμα & ανα την Ελλάδα
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: Που είναι τα δέντρα σας;

Δημοσίευση από iohokahey »

απο την αρχη καταλαβα οτι mpahal=blackopps..
..When The Night Is Overcome
You May Rise To Find The Sun..

Γιώργος
Άβαταρ μέλους

Sim62
Συντονιστής
Συντονιστής
Δημοσιεύσεις: 1464
Εγγραφή: 08 Φεβ 2014, 13:32
Has thanked: 11 times
Been thanked: 81 times

Re: Που είναι τα δέντρα σας;

Δημοσίευση από Sim62 »

Harris έγραψε:
Sim62 έγραψε:Μήπως σε ξέρουμε και από παλιότερα ?
Αν όχι το ύφος σου πάντως μας είναι γνωστό.
Είναι το ύφος του παμπόνηρου εξυπνάκια.

Ναι ναι... πες τα. Μάλλον φταίει το μουσάκι μάκρυνε πολύ! [ Εικόνα ]

Ναί Χάρη το μουσάκι του Γιαπωνέζου Μυγιάκι θα εννοείς.
Δυστυχώς υπάρχουν ορισμένοι δυστυχείς άνθρωποι που δεν καταλαβαίνουν ότι εμείς εδώ μαζευόμαστε και συζητάμε για το αγαπημένο μας χόμπυ και όχι για να κάνουμε αγώνα δρόμου με έπαθλα και δόξες για τα καλύτερα δέντρα. Οι ίδιοι αυτοί άνθρωποι με την νοοτροπία που έχουν είναι πολύ μακριά από την βασική φιλοσοφία της ενασχόλησης μας. Είρωνες και αδαείς εντέλει...

Αυτόματη Συγχώνευση Δημοσίευσης -- 12 Ιαν 2015, 20:59 --

Φιλαράκι πρέπει να έχεις μεγάλο πρόβλημα
Κάθεσαι και κάνεις λογαριασμούς στο φόρουμ για να λές βλακείες !!!
Μάλλον δεν πρέπει να σε παίζανε όταν ήσουνα μικρός τα φιλαράκια.

mpahal
Σπορόφυτο
Σπορόφυτο
Δημοσιεύσεις: 2
Εγγραφή: 12 Ιαν 2015, 17:13
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Που είναι τα δέντρα σας;

Δημοσίευση από mpahal »

Harris έγραψε:blackopps
Τα δικά σου που είναι; Ρητορική ερώτηση...
Ωραίος είσαι εσύ.Τον ρωτάς αφού πρώτα τον έχεις κανει ban για να μην μπορεί να σου απαντήσει....Αντε γρήγορα σβήσε και αλλες δημοσιεύσεις που δεν σε συμφέρουν.....και κάνε με και εμένα ban.Ξέρεις δεν είναι ντροπή η ιστορία του καθενός.Δεν είναι ντροπή να παραδεχτείς οτι έχεις ξεριζώσει δεκάδες yamadori που κατέληξαν στο τζάκι για να το παίζεις τώρα Ο ΕΙΔΙΚΟΣ.Αλλού αυτά...
Άβαταρ μέλους

Harris
Συντονιστής
Συντονιστής
Δημοσιεύσεις: 6669
Εγγραφή: 26 Δεκ 2009, 21:37
Τοποθεσία: Athens
Has thanked: 78 times
Been thanked: 129 times
Επικοινωνία:

Re: Που είναι τα δέντρα σας;

Δημοσίευση από Harris »

Sim62 έγραψε:Μήπως σε ξέρουμε και από παλιότερα ?
Αν όχι το ύφος σου πάντως μας είναι γνωστό.
Είναι το ύφος του παμπόνηρου εξυπνάκια.

Ναι ναι... πες τα. Μάλλον φταίει το μουσάκι μάκρυνε πολύ! [img]http://bonsaiforum.gr/images/smilies/text/goodpost.gif[/img]
Το μόνο bonsai που δεν χρειάζεται φροντίδα είναι το πλαστικό.
Η αγάπη είναι το καλύτερο λίπασμα.
Μπονσάι είναι η έκφραση του είναι μου μέσα από την δημιουργία της φύσης για μια ανώτερη από εμένα προς τους άλλους αγάπη. Χ.
Εικόνα
Άβαταρ μέλους

Sim62
Συντονιστής
Συντονιστής
Δημοσιεύσεις: 1464
Εγγραφή: 08 Φεβ 2014, 13:32
Has thanked: 11 times
Been thanked: 81 times

Re: Που είναι τα δέντρα σας;

Δημοσίευση από Sim62 »

Μήπως σε ξέρουμε και από παλιότερα ?
Αν όχι το ύφος σου πάντως μας είναι γνωστό.
Είναι το ύφος του παμπόνηρου εξυπνάκια.
Άβαταρ μέλους

Harris
Συντονιστής
Συντονιστής
Δημοσιεύσεις: 6669
Εγγραφή: 26 Δεκ 2009, 21:37
Τοποθεσία: Athens
Has thanked: 78 times
Been thanked: 129 times
Επικοινωνία:

Re: Που είναι τα δέντρα σας;

Δημοσίευση από Harris »

blackopps
Τα δικά σου που είναι; Ρητορική ερώτηση...
Το μόνο bonsai που δεν χρειάζεται φροντίδα είναι το πλαστικό.
Η αγάπη είναι το καλύτερο λίπασμα.
Μπονσάι είναι η έκφραση του είναι μου μέσα από την δημιουργία της φύσης για μια ανώτερη από εμένα προς τους άλλους αγάπη. Χ.
Εικόνα
Άβαταρ μέλους

iohokahey
Masterpiece
Masterpiece
Δημοσιεύσεις: 2018
Εγγραφή: 11 Ιούλ 2013, 17:54
Τοποθεσία: Δράμα & ανα την Ελλάδα
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: Που είναι τα δέντρα σας;

Δημοσίευση από iohokahey »

blackopps έγραψε:Όχι λατρεύω τα bonsai και δεν μπορώ τους δηθεν....

ε αφου λατρευεις τα μπονσαι παρουσιασε μας εσενα και τα δεντρα σου και μπες στην παρεα μας!
..When The Night Is Overcome
You May Rise To Find The Sun..

Γιώργος

Topic author
blackopps
Σπορόφυτο
Σπορόφυτο
Δημοσιεύσεις: 15
Εγγραφή: 11 Ιαν 2015, 21:11
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Που είναι τα δέντρα σας;

Δημοσίευση από blackopps »

Όχι λατρεύω τα bonsai και δεν μπορώ τους δηθεν....
Άβαταρ μέλους

iohokahey
Masterpiece
Masterpiece
Δημοσιεύσεις: 2018
Εγγραφή: 11 Ιούλ 2013, 17:54
Τοποθεσία: Δράμα & ανα την Ελλάδα
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: Που είναι τα δέντρα σας;

Δημοσίευση από iohokahey »

ωραιες οι ρητορικες ερωτησεις..

αλλα να αποσκοπουν καπου..

εσενα ποιος ειναι ο σκοπος σου ?

γραφτηκες σ'αυτο το φορουμ για να κανεις επιθεση και ''να την πεις'' στους moderators??

δεν ξερω αν το καταλαβες αλλα ..ρητορικη ηταν η ερωτηση!!
..When The Night Is Overcome
You May Rise To Find The Sun..

Γιώργος

Topic author
blackopps
Σπορόφυτο
Σπορόφυτο
Δημοσιεύσεις: 15
Εγγραφή: 11 Ιαν 2015, 21:11
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Που είναι τα δέντρα σας;

Δημοσίευση από blackopps »

Φιλελεύθερο Φόρουμ δεν είναι ;Άλλη ρητορική ερώτηση.....
Άβαταρ μέλους

iohokahey
Masterpiece
Masterpiece
Δημοσιεύσεις: 2018
Εγγραφή: 11 Ιούλ 2013, 17:54
Τοποθεσία: Δράμα & ανα την Ελλάδα
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: Που είναι τα δέντρα σας;

Δημοσίευση από iohokahey »

αν εισαι απο αθηνα παντως,(ευνοημενος γαρ)μπορεις να παρευρεθεις σε μηνιαιες συναντησεις που κανει η παρεα και να διαπιστωσεις αν προκειται περι τεχνης η οχι..

..ομως το στυλ σου ειναι λιγακι ''επιθετικο'' ή μηπως ειναι ιδεα μου?[img]http://www.bonsaiforum.gr/images/smilies/eusa/whistle.gif[/img]
..When The Night Is Overcome
You May Rise To Find The Sun..

Γιώργος

Topic author
blackopps
Σπορόφυτο
Σπορόφυτο
Δημοσιεύσεις: 15
Εγγραφή: 11 Ιαν 2015, 21:11
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Που είναι τα δέντρα σας;

Δημοσίευση από blackopps »

Αλήθεια γιατί οι παλιοί εδώ μέσα εκτός κάποιων εξαιρέσεων είστε όλο συμβουλές,μεταφράσεις κλπ κλπ κλπ αλλά δεν παρουσιάζετε κανένα δεντράκι σας;Η πλειοψηφία των δέντρων σας ηταν 2-3 χρόνια πίσω,στην αρχή της ασχολίας σας.Τα περισσότερα κυρίως yamadori δεν υπάρχουν πλέον.Που είναι η ΤΕΧΝΗ σας;

Αυτόματη Συγχώνευση Δημοσίευσης -- 12 Ιαν 2015, 20:56 --

Να απαντήσω εγώ...Εξάλλου ρητορική ήταν η ερώτηση.Όταν κάποιος διαχειρίζεται το φορουμ πρέπει να ειναι και καλά ο καλύτερος.Ξέρετε πόσα ενεργά μέλη έχει το Φόρουμ ;Δείτε πόσοι και ποιοί δημοσιεύουν τα δέντρα τους στην παρούσα φάση.Μην κουράζεστε μόνο οι σχετικά νέοι.Είναι πολύ εύκολο να ειμαι moderator να μην δείχνω σχεδόν τίποτα από τα δέντρα μου....αλλά να το παίζω ειδικός σε όλα.Δείτε επίσης στα πολύ ωραία δέντρα που έχουν παρουσιαστεί εδώ μέσα που είναι οι δημιουργοί τους.Είτε έφυγαν είτε τους έδιωξαν.Γιατί οι καλύτεροι πρέπει να είμαστε εμείς οι moderators...

Αυτόματη Συγχώνευση Δημοσίευσης -- 12 Ιαν 2015, 20:56 --

Να απαντήσω εγώ...Εξάλλου ρητορική ήταν η ερώτηση.Όταν κάποιος διαχειρίζεται το φορουμ πρέπει να ειναι και καλά ο καλύτερος.Ξέρετε πόσα ενεργά μέλη έχει το Φόρουμ ;Δείτε πόσοι και ποιοί δημοσιεύουν τα δέντρα τους στην παρούσα φάση.Μην κουράζεστε μόνο οι σχετικά νέοι.Είναι πολύ εύκολο να ειμαι moderator να μην δείχνω σχεδόν τίποτα από τα δέντρα μου....αλλά να το παίζω ειδικός σε όλα.Δείτε επίσης στα πολύ ωραία δέντρα που έχουν παρουσιαστεί εδώ μέσα που είναι οι δημιουργοί τους.Είτε έφυγαν είτε τους έδιωξαν.Γιατί οι καλύτεροι πρέπει να είμαστε εμείς οι moderators...
Απάντηση