Μου λείψατε

Εδώ γράφουμε οτιδήποτε δεν έχει σχέση με τα μπονσάι
Απάντηση
Άβαταρ μέλους

Harris
Συντονιστής
Συντονιστής
Δημοσιεύσεις: 6682
Εγγραφή: 26 Δεκ 2009, 21:37
Τοποθεσία: Athens
Has thanked: 82 times
Been thanked: 135 times
Επικοινωνία:

Re: Μου λείψατε

Δημοσίευση από Harris »

Ευχαριστούμε για τα καλά λόγια. Θα χάρουμε να τα ξαναπουμε από κοντά.
Το μόνο bonsai που δεν χρειάζεται φροντίδα είναι το πλαστικό.
Η αγάπη είναι το καλύτερο λίπασμα.
Μπονσάι είναι η έκφραση του είναι μου μέσα από την δημιουργία της φύσης για μια ανώτερη από εμένα προς τους άλλους αγάπη. Χ.
Εικόνα
Άβαταρ μέλους

Topic author
Livstaras
Omono
Omono
Δημοσιεύσεις: 367
Εγγραφή: 17 Δεκ 2014, 12:07
Has thanked: 19 times
Been thanked: 16 times

Re: Μου λείψατε

Δημοσίευση από Livstaras »

Petros έγραψε:Καλώς γύρισες στην παρέα μας!
Ευχαριστώ πολύ!
karesansui έγραψε:Καλή επάνοδο στο φόρουμ και την παρέα! 
Σε περιμένουμε στον επόμενο workshop του Οκτωβρίου.
Ευχαριστώ πολύ Παναγιώτη. Θα τα πούμε από κοντά στο workshop. 
Harris έγραψε:Έλα βρε Γιώργο που χάθηκες; :) Ελπιζω ΟΛΑ καλά. Θα χαρω να τα ξαναπουμε και πάλι απο κοντά. Να κανονισουμε κανενα ΣΑΦΑΡΙ προς  Καπανδρίτι; :)
Γεια σου και σένα Χάρη! Ήμουνα χτες στο Καπανδρίτι, σταμάτησα σε κάποια φυτώρια άλλα δεν πήρα τίποτα. Μονό δυο σακιά τύρφη Λιθουανίας πήρα. Οπότε ανεβείτε προς τα μέρη μου θα χαρώ να σας δω και να συμμετάσχω στο σαφάρι. Αλλιώς θα σας δω στο workshop. 
Μου πήρε τρεις μέρες άλλα διάβασα ότι δεν είχα διαβάσει όλο αυτό το διάστημα. Ήτανε 5000+ μηνύματά άλλα χάρηκα πολύ που είδα την εξέλιξη από τα δεντρά σας και είδα και τους καινούριους φίλους του forum με κάποια πολύ εντυπωσιακά δεντρά. Περισσότερο από όλα χάρηκα που δεν έχετε χάσει το κέφι σας και κρατάτε το forum σε ένα απίστευτο επίπεδο και αξίζουν σε όλους σας θερμά συγχαρητήρια γιαυτό.
"Trees are poems the earth writes upon the sky."
Kahlil Gibran
Άβαταρ μέλους

karesansui
Συντονιστής
Συντονιστής
Δημοσιεύσεις: 2741
Εγγραφή: 07 Μαρ 2011, 03:27
Τοποθεσία: Περιστέρι, Αττικής
Has thanked: 15 times
Been thanked: 47 times

Re: Μου λείψατε

Δημοσίευση από karesansui »

Καλή επάνοδο στο φόρουμ και την παρέα!
Σε περιμένουμε στον επόμενο workshop του Οκτωβρίου.
Παναγιώτης
Σπεύδε βραδέως
"To see a world in a grain of sand And a heaven in a wild flower, Hold infinity in the palm of your hand, And eternity in an hour" W.Blake
Άβαταρ μέλους

Harris
Συντονιστής
Συντονιστής
Δημοσιεύσεις: 6682
Εγγραφή: 26 Δεκ 2009, 21:37
Τοποθεσία: Athens
Has thanked: 82 times
Been thanked: 135 times
Επικοινωνία:

Re: Μου λείψατε

Δημοσίευση από Harris »

Έλα βρε Γιώργο που χάθηκες; :) Ελπιζω ΟΛΑ καλά. Θα χαρω να τα ξαναπουμε και πάλι απο κοντά. Να κανονισουμε κανενα ΣΑΦΑΡΙ προς Καπανδρίτι; :)
Το μόνο bonsai που δεν χρειάζεται φροντίδα είναι το πλαστικό.
Η αγάπη είναι το καλύτερο λίπασμα.
Μπονσάι είναι η έκφραση του είναι μου μέσα από την δημιουργία της φύσης για μια ανώτερη από εμένα προς τους άλλους αγάπη. Χ.
Εικόνα
Άβαταρ μέλους

Petros
Imperial
Imperial
Δημοσιεύσεις: 643
Εγγραφή: 21 Ιαν 2012, 11:02
Has thanked: 3 times
Been thanked: 10 times

Re: Μου λείψατε

Δημοσίευση από Petros »

Καλώς γύρισες στην παρέα μας!
Άβαταρ μέλους

Topic author
Livstaras
Omono
Omono
Δημοσιεύσεις: 367
Εγγραφή: 17 Δεκ 2014, 12:07
Has thanked: 19 times
Been thanked: 16 times

Μου λείψατε

Δημοσίευση από Livstaras »

Γεια και χαρά σας!

Μετά από απουσία 15 μηνών λόγω ενός προσωπικού προβλήματος αρχικά και ενός κατεστραμμένου υπολογιστή στην συνέχεια (μπέρδεψα το mail που είχα δώσει και νόμιζα ότι είχε διαγραφεί ο λογαριασμός μου) είπα και εγώ να επιστέψω στα παλιά μου λημέρια.
Ευτυχώς που στείλατε το mail επαναφοράς του κωδικού μου γιατί ακόμα θα έμπαινα σαν visitor.
Σ’ όλο αυτό το διάστημα δεν σταμάτησα να φροντίζω τα δεντράκια μου, είχα τις επιτυχίες μου, είχα και τις αποτυχίες μου αλλά – καλά να είμαστε – έχουμε καιρό να τα πούμε αυτά.
Από χτες διαβάζω παλιά posts και χαίρομαι που βλέπω πάλι γνώριμα ονόματα αλλά και καινούριους φίλους που έχουν προστεθεί στην παρέα. Έχω αρκετό διάβασμα να ρίξω αλλά θέλω να δω πως έχουν εξελιχθεί τα δεντράκια σας όλο αυτό το διάστημα της απουσίας μου.
Χαίρομαι πολύ που σας βλέπω και πάλι και ελπίζω να μην χρειαστεί άλλη φορά να λείψω από την όμορφη παρέα.

Φιλικά,
Γιώργος
"Trees are poems the earth writes upon the sky."
Kahlil Gibran
Απάντηση