Ένας Χρόνος .....

Εδώ γράφουμε οτιδήποτε δεν έχει σχέση με τα μπονσάι

manos_papadakis40
Omono
Omono
Δημοσιεύσεις: 486
Εγγραφή: 13 Μαρ 2010, 21:45
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Ένας Χρόνος .....

Δημοσίευση από manos_papadakis40 »

Εγω παντως θα ειμαι καθε μερα σχεδον στο περιπτερο του Ζερκουλη.Οσοι θελουν ας ερθουν.

Hfestion
Συντονιστής
Συντονιστής
Δημοσιεύσεις: 4491
Εγγραφή: 15 Οκτ 2010, 13:05
Τοποθεσία: Αθηνα
Has thanked: 323 times
Been thanked: 242 times
Επικοινωνία:

Re: Ένας Χρόνος .....

Δημοσίευση από Hfestion »

Καποια απο αυτες τις μερες που θα βρεθουμε στην Εκθεση θα συζητησουμε αρκετα θεματα τα οποια πολλα απο τα παλια μελη γνωριζουν για το μελλον του bonsaiclub.gr Εικόνα
Ποια μέρα ρε παιδιά;;; Για να πάρω ρεπο!!!!
 
Άβαταρ μέλους

karesansui
Συντονιστής
Συντονιστής
Δημοσιεύσεις: 2741
Εγγραφή: 07 Μαρ 2011, 03:27
Τοποθεσία: Περιστέρι, Αττικής
Has thanked: 15 times
Been thanked: 47 times

Re: Ένας Χρόνος .....

Δημοσίευση από karesansui »

Ούτε δυο (#2) μήνες δεν είμαι στο club αλλά γίνατε όλοι σας η καθημερινή μου παρέα και μάλιστα απο τις ουσιαστικότερες και καλύτερες που είχα έως τώρα και δεν υπερβάλλω διόλου!
Γιάννη, δεν ξέρω πόσο μακρυά είναι η Ιθάκη σου αλλά, είμαι βέβαιος πως έχεις πολλές ιστορίες να μας διηγηθείς απο το ταξίδι σου!
Φίλιππε όντως μια επικείμενη συνάντηση με θέμα το μέλλον του bonsaiclub είναι πολύ ενδιφέρουσα!Εικόνα
 
Παναγιώτης
Σπεύδε βραδέως
"To see a world in a grain of sand And a heaven in a wild flower, Hold infinity in the palm of your hand, And eternity in an hour" W.Blake
Άβαταρ μέλους

Philip
Masterpiece
Masterpiece
Δημοσιεύσεις: 1774
Εγγραφή: 27 Δεκ 2009, 18:35
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Ένας Χρόνος .....

Δημοσίευση από Philip »

Τωρα ερχονται τα καλυτερα.......κ εσυ Γιαννη θα βοηθησεις περισσοτερο....Ευχαριστουμε ολα τα παιδια που συμμετεχουν στο φορουμ κ γενικα στο club.

Καποια απο αυτες τις μερες που θα βρεθουμε στην Εκθεση θα συζητησουμε αρκετα θεματα τα οποια πολλα απο τα παλια μελη γνωριζουν για το μελλον του bonsaiclub.gr Εικόνα
 

manos_papadakis40
Omono
Omono
Δημοσιεύσεις: 486
Εγγραφή: 13 Μαρ 2010, 21:45
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Ένας Χρόνος .....

Δημοσίευση από manos_papadakis40 »

Ενας χρονος εεε... ουτε που το καταλαβα περασε τοσο ευχαριστα κι δημιουργικα κι προ παντως χωρις γκρινια και επικρισεις ρε παιδια.
Ευχαριστω το φορουμ που μου δινει την δυνατοτητα να δειξω στους νεους αυτα που γνωριζω τοσα χρονια και συγχρονως να μαθω απο αυτους κατι που δεν το ειχα οταν ημουν στη θεση τους...υπομονη και να μαθω οσα πιο πολλα μπορω για να ξεκινησω σωστα.
Σας ευχαριστω πολυ. Εικόνα Εικόνα Εικόνα Εικόνα
 

Hfestion
Συντονιστής
Συντονιστής
Δημοσιεύσεις: 4491
Εγγραφή: 15 Οκτ 2010, 13:05
Τοποθεσία: Αθηνα
Has thanked: 323 times
Been thanked: 242 times
Επικοινωνία:

Re: Ένας Χρόνος .....

Δημοσίευση από Hfestion »

Σε ευχαριστούμε πολυ που μας μεταδιδεις τα βιώματα σου και τις γνώσης σου. Συνέχισε Έτσι να μας δίνεις τα φώτα σου....
..........
ΕικόναΕικόναΕικόναΕικόνα
 
Άβαταρ μέλους

Harris
Συντονιστής
Συντονιστής
Δημοσιεύσεις: 6682
Εγγραφή: 26 Δεκ 2009, 21:37
Τοποθεσία: Athens
Has thanked: 82 times
Been thanked: 135 times
Επικοινωνία:

Re: Ένας Χρόνος .....

Δημοσίευση από Harris »

Χρονια πολλα Γιαννη και παντα θα χρειαζομαστε την βοηθεια σου! Δεν μπορω να φανταστω ενα δεντρο και να μην σκεφτω αυτα που μου εχεις πει κατα καιρους!!

Σε ευχαριστουμε πολυ!!! :)
Το μόνο bonsai που δεν χρειάζεται φροντίδα είναι το πλαστικό.
Η αγάπη είναι το καλύτερο λίπασμα.
Μπονσάι είναι η έκφραση του είναι μου μέσα από την δημιουργία της φύσης για μια ανώτερη από εμένα προς τους άλλους αγάπη. Χ.
Εικόνα
Άβαταρ μέλους

Topic author
Jean-Zac
V.I.P
V.I.P
Δημοσιεύσεις: 2504
Εγγραφή: 21 Απρ 2010, 15:15
Has thanked: 0
Been thanked: 236 times

Ένας Χρόνος .....

Δημοσίευση από Jean-Zac »

Ένας χρόνος παρουσίας στο φόρουμ (και στο site γενικώς) πέρασε. !!!
Κάνοντας έναν μικρό απολογισμό μπορώ να πώ ότι πέρασα καλά,γνώρισα νέους ανθρώπους και προσέφερα αυτά τα λίγα που μπορούσα ευχόμενος όλοι οι άλλοι να γίνουν καλύτεροι από εμένα. Δεν είμαι κάτι το ιδιαίτερο και ούτε έχω σκοπό να γίνω, απλά όσοι θελήσουν ας εκμεταλλευτούν τα λάθη που έκανα νωρίτερα από αυτούς , ας ακούνε καμιά φορά τις προτάσεις και τις απόψεις γιατί σκοπό δεν έχουν να τους προσβάλουν ή να τους μειώσουν , αλλά να τους δείξουν λίγο πιο γρήγορα τον δρόμο σε αυτό το χόμπυ. Ξέρω από ‘’πρώτο χέρι’’ ότι δεν είναι εύκολο να μάθεις να φτιάχνεις ένα μπονσάι και έχασα πολλά από την απειρία μου, τον ενθουσιασμό μου, τις σχεδόν μηδενικές γνώσεις και την έλλειψη αυτοσυγκράτησης. Όλα θέλουν τον χρόνο τους και κυρίως να προσπαθήσουμε να ανακαλύψουμε τις ικανότητές μας, πολεμώντας με υπομονή και επιμονή κάθε αντιξοότητα, βάζοντας συνεχώς νέους στόχους. Το αποτέλεσμα δεν θα φανεί σύντομα αλλά μετά από λίγα χρόνια. Αυτό είναι το μειονέκτημα σε αυτό το χόμπυ αλλά ίσως και αυτή να είναι η γοητεία του. Μένει στον καθένα μας το πόσο θα μπορεί να περιμένει για να δεί τους κόπους του να γίνονται κάτι όμορφο. Έτσι εύχομαι και στον καθένα σας να ξεπεράσει τα χρόνια της δικιάς μου εμπλοκής με τα μπονσάι, το δε Bonsaiclub να συνεχίσει για πολλά χρόνια ακόμη να προσφέρει βοήθεια, γνώσεις, ποιότητα, στυλ και ήθος σε όποιον το ζητήσει.
<o:p> </o:p>
P.S. Οι φωτογραφίες είναι για να τιμήσω αυτούς που παλέψανε και δημιουργήσανε το Bonsai club !!!!!
.
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
Απάντηση