ΙΔΕΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΤΟ FORUM ΑΛΛΑ & ΤΟ SITE ΚΑΛΥΤΕΡΟ!

Εδώ γράφουμε οτιδήποτε δεν έχει σχέση με τα μπονσάι
Άβαταρ μέλους

Dim Papadopoulos
Shohin
Shohin
Δημοσιεύσεις: 244
Εγγραφή: 16 Απρ 2013, 12:40
Has thanked: 6 times
Been thanked: 22 times

Re: ΙΔΕΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΤΟ FORUM ΑΛΛΑ & ΤΟ SITE ΚΑΛΥΤΕΡΟ!

Δημοσίευση από Dim Papadopoulos »

Πολύ καλή ιδέα μπράβο !

Προστέθηκε μετά από 1 λεπτό 29 δευτερόλεπτα:
Θάνο ωραία καλά που το είπες.
Το δέντρο είναι ζωή!

myrtilos
Omono
Omono
Δημοσιεύσεις: 343
Εγγραφή: 17 Μάιος 2014, 18:08
Has thanked: 74 times
Been thanked: 24 times

Re: ΙΔΕΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΤΟ FORUM ΑΛΛΑ & ΤΟ SITE ΚΑΛΥΤΕΡΟ!

Δημοσίευση από myrtilos »

Το δοκίμασα και λειτουργεί άψογα.
Ευχαριστώ πολύ ,ελπίζω να βολέψει και τα υπόλοιπα μέλη.
Άβαταρ μέλους

dragonail
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Δημοσιεύσεις: 382
Εγγραφή: 26 Δεκ 2009, 04:09
Τοποθεσία: Athens
Has thanked: 0
Been thanked: 27 times
Επικοινωνία:

Re: ΙΔΕΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΤΟ FORUM ΑΛΛΑ & ΤΟ SITE ΚΑΛΥΤΕΡΟ!

Δημοσίευση από dragonail »

myrtilos έγραψε:
27 Ιουν 2018, 13:40
Μπράβο για την προσπάθεια και την υπομονή.
Με τη σειρά μου να ρωτήσω αν γίνεται όταν ανοίγουμε τις φωτογραφίες μιας δημοσίευσης να μπορούμε να τις δούμε συνεχόμενα με
βελάκια και όχι να χρειάζεται να κλείσω αυτή που βλέπω για να ανοίξω την επόμενη;
Όπως π.χ στο ebay.
Καλή ιδέα! Δοκίμασε και πες μου! :)
retusa.jpg
icebonsai7 (3).jpg
ficus.jpg
 
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.

myrtilos
Omono
Omono
Δημοσιεύσεις: 343
Εγγραφή: 17 Μάιος 2014, 18:08
Has thanked: 74 times
Been thanked: 24 times

Re: ΙΔΕΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΤΟ FORUM ΑΛΛΑ & ΤΟ SITE ΚΑΛΥΤΕΡΟ!

Δημοσίευση από myrtilos »

Μπράβο για την προσπάθεια και την υπομονή.
Με τη σειρά μου να ρωτήσω αν γίνεται όταν ανοίγουμε τις φωτογραφίες μιας δημοσίευσης να μπορούμε να τις δούμε συνεχόμενα με
βελάκια και όχι να χρειάζεται να κλείσω αυτή που βλέπω για να ανοίξω την επόμενη;
Όπως π.χ στο ebay.
Άβαταρ μέλους

Νικολας72
Omono
Omono
Δημοσιεύσεις: 391
Εγγραφή: 16 Σεπ 2015, 16:49
Has thanked: 29 times
Been thanked: 103 times

Re: ΙΔΕΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΤΟ FORUM ΑΛΛΑ & ΤΟ SITE ΚΑΛΥΤΕΡΟ!

Δημοσίευση από Νικολας72 »

dragonail έγραψε:
26 Ιουν 2018, 18:53
Νικολας72 έγραψε:
26 Ιουν 2018, 17:05
👍  :banana-dance:   :icon-wink:   :icon-sad:
viber sticker.png

Δεν είναι θέμα προσωπικού γούστου Χάρη. "Μια χαρά" τα λες και τα ήδη υπάρχοντα (αν και πολύ μικροσκοπικά και κάποιες φορές δεν εμφανίζονται...). Απλώς, υπάρχουν και καλύτερα, δεν συμφωνείς? Και αφού κάνουμε προτάσεις για καλύτερο... Κυρίως στάσου στο δεύτερο μέρος της πρότασης, όπου με ένα κλικ μπορεί να εκφράζεται μία άποψη!
Καλησπέρα νομίζαμε οτι δεν το είχες δει τα καινουργια εικονίδια (οταν πατας το κουμπι με την χαμογελαστη φατσουλα Screenshot_7.jpg ) επειδή εμφανίζει δεξια τα παλιά.  Τα καινουργια είναι πολυ γουστόζικα.... Screenshot_6.jpg
Δεν είναι τόσο καλα; :icon-smile:

Τα emojis αυτα που ανέβασες (είναι πράγματι ΠΑΡΑ πολυ ωραια αλλα είναι δωρεάν; ) Αν ναι κάτι ισως θα μπορουσα να κάνω. Εαν δεν ειναι τοτε υπάρχει θέμα με το copywrite. 


 
Τα συγκεκριμένα ανήκουν στις δωρεάν συλλογές που μπορεί κανείς να κατεβάσει από το viber. Για δικαιώματα copyright δεν ξέρω... Έχει όντως πολύ ωραίες συλλογές από sticker. Μπορείς να το ελέγξεις κι αν δεν υπάρχει πρόβλημα, μπορείς να τα ενσωματώσεις.

Δεν ήξερα ότι τα κάνεις μόνος σου όλα. ΣΥΓΧΑΡΗΤΉΡΙΑ.... ΜΠΡΆΒΟ
If you can DREAM it,
you can DO it..!
Άβαταρ μέλους

Dim Papadopoulos
Shohin
Shohin
Δημοσιεύσεις: 244
Εγγραφή: 16 Απρ 2013, 12:40
Has thanked: 6 times
Been thanked: 22 times

Re: ΙΔΕΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΤΟ FORUM ΑΛΛΑ & ΤΟ SITE ΚΑΛΥΤΕΡΟ!

Δημοσίευση από Dim Papadopoulos »

Τέλειο μπράβο. Πραγματακια μικρά που δεν είναι εύκολο να τα ξέρεις.
Το δέντρο είναι ζωή!
Άβαταρ μέλους

Livstaras
Omono
Omono
Δημοσιεύσεις: 367
Εγγραφή: 17 Δεκ 2014, 12:07
Has thanked: 19 times
Been thanked: 15 times

Re: ΙΔΕΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΤΟ FORUM ΑΛΛΑ & ΤΟ SITE ΚΑΛΥΤΕΡΟ!

Δημοσίευση από Livstaras »

[/quote]

Μόνος τα κάνω γι'αυτο θέλω να είσαστε ἐπιεικείς εαν κατι δεν παιζει σωστά.   👼      Αυτό που με κανει να ασχολουμαι ειναι οτι η παρέα μας ειναι πάρα πολύ ωραια και βοηθαει ο καθένας με τον τρόπο του!!! 


Μπορείς να τις δείς τις δικές σου δημοσιεύσεις εαν πατήσεις στο όνομα σου Screenshot_9.jpg και μετα πατάς Screenshot_8.jpg
Τα θέματα του χρήστη
 
[/quote]
Μια χαρά είναι το site! keep up the good work! Εικόνα

Τελικά δεν το είχα ψάξει όσο νόμιζα. Ευχαριστώ για την πληροφορία.
Διαβάζοντας τα θέματα μου, θυμήθηκα διάφορα θύματα μου, που είχα ξεχάσει την ύπαρξη τους!

Ευχαριστώ πολύ και πάλι!
"Trees are poems the earth writes upon the sky."
Kahlil Gibran
Άβαταρ μέλους

dragonail
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Δημοσιεύσεις: 382
Εγγραφή: 26 Δεκ 2009, 04:09
Τοποθεσία: Athens
Has thanked: 0
Been thanked: 27 times
Επικοινωνία:

Re: ΙΔΕΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΤΟ FORUM ΑΛΛΑ & ΤΟ SITE ΚΑΛΥΤΕΡΟ!

Δημοσίευση από dragonail »

Εαν δεν εχω απαντήσει σε κάποιον παρακαλω να γινει υπενθύμιση! 
Άβαταρ μέλους

dragonail
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Δημοσιεύσεις: 382
Εγγραφή: 26 Δεκ 2009, 04:09
Τοποθεσία: Athens
Has thanked: 0
Been thanked: 27 times
Επικοινωνία:

Re: ΙΔΕΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΤΟ FORUM ΑΛΛΑ & ΤΟ SITE ΚΑΛΥΤΕΡΟ!

Δημοσίευση από dragonail »

Livstaras έγραψε:
26 Ιουν 2018, 18:23
thanos75 έγραψε:
18 Ιουν 2018, 16:11
μέσα από το προφίλ μας έδινε τη δυνατότητα να βλέπουμε τα θέματα που είχαμε ανοίξει ο καθένας μας ('δικά μου') ώστε να μπορούμε εύκολα να κάνουμε κάποιο update στα δεντράκια που έχουμε ανοίξει θέμα. Λειτουργούσε και σαν αρχείο για τον καθένα. αν γίνεται να προστεθεί πάλι στο προφίλ ή στις 'Γρήγορες συνδέσεις '.
Αρχικά, να πω ότι το φόρουμ είναι πολύ πιο γρήγορο. Μπράβο παιδιά!

Θάνο, πως μπορούσες να δεις μόνο τα θέματα που άνοιξες εσύ; Εγώ όταν πάω στο "δικά μου" μου βγάζει και όλες τις απαντήσεις σε θέματα άλλων. Ψάχνω να βρω κάποιο θέμα μου, και περνάω 15 σελίδες από "καλώς ήρθες" και "πολύ ωραίο" για να βγάλω άκρη.

Και πάλι μπράβο για τις αλλαγές παιδιά! Έχει ιδιαίτερη αξία η προσπάθεια σας για το φόρουμ, δεδομένου ότι δεν πληρώνεστε γιαυτό. :clap: :clap:

 

Μόνος τα κάνω γι'αυτο θέλω να είσαστε ἐπιεικείς εαν κατι δεν παιζει σωστά.   👼      Αυτό που με κανει να ασχολουμαι ειναι οτι η παρέα μας ειναι πάρα πολύ ωραια και βοηθαει ο καθένας με τον τρόπο του!!! 






Μπορείς να τις δείς τις δικές σου δημοσιεύσεις εαν πατήσεις στο όνομα σου 
Screenshot_9.jpg
και μετα πατάς 
Screenshot_8.jpg
Τα θέματα του χρήστη

 
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
Άβαταρ μέλους

dragonail
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Δημοσιεύσεις: 382
Εγγραφή: 26 Δεκ 2009, 04:09
Τοποθεσία: Athens
Has thanked: 0
Been thanked: 27 times
Επικοινωνία:

Re: ΙΔΕΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΤΟ FORUM ΑΛΛΑ & ΤΟ SITE ΚΑΛΥΤΕΡΟ!

Δημοσίευση από dragonail »

Νικολας72 έγραψε:
25 Ιουν 2018, 01:11
Επίσης όταν επιλέγει κάποιος να δει ένα post, συνήθως έχει διαβάσει τα προηγούμενα και θέλει να δει τις τελευταίες εξελίξεις στο θέμα που τον ενδιαφέρει. Άρα το λογικό είναι να αναμένει κανείς να δει την τελευταία σελίδα κι όχι την πρώτη, συμφωνείτε?

Αυτό μπορεις να το κανεις απο το προφίλ σου.

Πατάς στο nickname --> προφίλ --> Επεξεργασία προφιλ --> Προτιμήσεις Δ. Συζήτησης --> Επεξεργασία επιλογών εμφάνισης  και στο Εμφάνιση δημοσιεύσεων σε ταξινόμηση: βάζεις ΦΘΙΝΟΥΣΑ.

👍
These users thanked the author dragonail for the post:
Νικολας72 (08 Ιούλ 2018, 22:48)
Rating: 7.14%
Άβαταρ μέλους

dragonail
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Δημοσιεύσεις: 382
Εγγραφή: 26 Δεκ 2009, 04:09
Τοποθεσία: Athens
Has thanked: 0
Been thanked: 27 times
Επικοινωνία:

Re: ΙΔΕΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΤΟ FORUM ΑΛΛΑ & ΤΟ SITE ΚΑΛΥΤΕΡΟ!

Δημοσίευση από dragonail »

Νικολας72 έγραψε:
26 Ιουν 2018, 17:05
👍  :banana-dance:   :icon-wink:   :icon-sad:
viber sticker.png

Δεν είναι θέμα προσωπικού γούστου Χάρη. "Μια χαρά" τα λες και τα ήδη υπάρχοντα (αν και πολύ μικροσκοπικά και κάποιες φορές δεν εμφανίζονται...). Απλώς, υπάρχουν και καλύτερα, δεν συμφωνείς? Και αφού κάνουμε προτάσεις για καλύτερο... Κυρίως στάσου στο δεύτερο μέρος της πρότασης, όπου με ένα κλικ μπορεί να εκφράζεται μία άποψη!
Καλησπέρα νομίζαμε οτι δεν το είχες δει τα καινουργια εικονίδια (οταν πατας το κουμπι με την χαμογελαστη φατσουλα 
Screenshot_7.jpg
) επειδή εμφανίζει δεξια τα παλιά.  Τα καινουργια είναι πολυ γουστόζικα.... 
Screenshot_6.jpg
Δεν είναι τόσο καλα; :icon-smile:

Τα emojis αυτα που ανέβασες (είναι πράγματι ΠΑΡΑ πολυ ωραια αλλα είναι δωρεάν; ) Αν ναι κάτι ισως θα μπορουσα να κάνω. Εαν δεν ειναι τοτε υπάρχει θέμα με το copywrite. 


 
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
Άβαταρ μέλους

Livstaras
Omono
Omono
Δημοσιεύσεις: 367
Εγγραφή: 17 Δεκ 2014, 12:07
Has thanked: 19 times
Been thanked: 15 times

Re: ΙΔΕΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΤΟ FORUM ΑΛΛΑ & ΤΟ SITE ΚΑΛΥΤΕΡΟ!

Δημοσίευση από Livstaras »

thanos75 έγραψε:
18 Ιουν 2018, 16:11
μέσα από το προφίλ μας έδινε τη δυνατότητα να βλέπουμε τα θέματα που είχαμε ανοίξει ο καθένας μας ('δικά μου') ώστε να μπορούμε εύκολα να κάνουμε κάποιο update στα δεντράκια που έχουμε ανοίξει θέμα. Λειτουργούσε και σαν αρχείο για τον καθένα. αν γίνεται να προστεθεί πάλι στο προφίλ ή στις 'Γρήγορες συνδέσεις '.
Αρχικά, να πω ότι το φόρουμ είναι πολύ πιο γρήγορο. Μπράβο παιδιά!

Θάνο, πως μπορούσες να δεις μόνο τα θέματα που άνοιξες εσύ; Εγώ όταν πάω στο "δικά μου" μου βγάζει και όλες τις απαντήσεις σε θέματα άλλων. Ψάχνω να βρω κάποιο θέμα μου, και περνάω 15 σελίδες από "καλώς ήρθες" και "πολύ ωραίο" για να βγάλω άκρη.

Και πάλι μπράβο για τις αλλαγές παιδιά! Έχει ιδιαίτερη αξία η προσπάθεια σας για το φόρουμ, δεδομένου ότι δεν πληρώνεστε γιαυτό. :clap: :clap:

 
"Trees are poems the earth writes upon the sky."
Kahlil Gibran
Άβαταρ μέλους

stelios
Imperial
Imperial
Δημοσιεύσεις: 853
Εγγραφή: 18 Σεπ 2011, 20:34
Has thanked: 7 times
Been thanked: 26 times

Re: ΙΔΕΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΤΟ FORUM ΑΛΛΑ & ΤΟ SITE ΚΑΛΥΤΕΡΟ!

Δημοσίευση από stelios »

Είναι πολύ γρήγορο πραγματικά και ο editor είναι πολύ "έξυπνος" κάνει αυτόματη αποθήκευση. Πόσες φορές έχω χάσει αυτά που έγραφα; Πολλές! Μπράβο πολύ καλή αλλαγή!
Άβαταρ μέλους

Νικολας72
Omono
Omono
Δημοσιεύσεις: 391
Εγγραφή: 16 Σεπ 2015, 16:49
Has thanked: 29 times
Been thanked: 103 times

Re: ΙΔΕΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΤΟ FORUM ΑΛΛΑ & ΤΟ SITE ΚΑΛΥΤΕΡΟ!

Δημοσίευση από Νικολας72 »

👍  :banana-dance:   :icon-wink:   :icon-sad:
viber sticker.png
Δεν είναι θέμα προσωπικού γούστου Χάρη. "Μια χαρά" τα λες και τα ήδη υπάρχοντα (αν και πολύ μικροσκοπικά και κάποιες φορές δεν εμφανίζονται...). Απλώς, υπάρχουν και καλύτερα, δεν συμφωνείς? Και αφού κάνουμε προτάσεις για καλύτερο... Κυρίως στάσου στο δεύτερο μέρος της πρότασης, όπου με ένα κλικ μπορεί να εκφράζεται μία άποψη!
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
If you can DREAM it,
you can DO it..!
Άβαταρ μέλους

Topic author
Harris
Συντονιστής
Συντονιστής
Δημοσιεύσεις: 6669
Εγγραφή: 26 Δεκ 2009, 21:37
Τοποθεσία: Athens
Has thanked: 78 times
Been thanked: 129 times
Επικοινωνία:

Re: ΙΔΕΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΤΟ FORUM ΑΛΛΑ & ΤΟ SITE ΚΑΛΥΤΕΡΟ!

Δημοσίευση από Harris »

Νικολας72 έγραψε:
25 Ιουν 2018, 01:25
Ένα ένα μου έρχονται... Τα emoji και τα άλλα εικονίδια είναι κάπως ξεπερασμένα αισθητικά. Μήπως θα μπορούσε να εισρεύσει ένας αέρας ανανέωσης με κάτι πιο σημερινό...? Όχι τίποτα άλλο, αλλά έχουμε και νεότερα μέλη στο forum τα οποία έχουν συνηθίσει τα πολύ πιο όμορφα γραφικά των κινητών... μη μας πουν και αναχρονιστικούς!!!
:gelio
 
Επίσης, κάποια από τα βασικότερα emoji, όπως αυτά που δηλώνουν "μου αρέσει", "γελάω", "είμαι χαρούμενος", "λυπάμαι", κλπ. θα μπορούσαν να βρίσκονται ως κουμπιά πάντα στο πλαίσιο ενός post, έτσι ώστε να εκφράζονται ακόμα και οι λιγομίλητοι του forum, έστω με μια εικόνα. (αρκεί να μην μετράει ως δημοσίευση στο μετρητή...) :naughty:
 
http://prntscr.com/jzibtiΕικόνα
δεν σου αρέσουν αυτά; ;)

http://prntscr.com/jzicoq Εικόνα
Το μόνο bonsai που δεν χρειάζεται φροντίδα είναι το πλαστικό.
Η αγάπη είναι το καλύτερο λίπασμα.
Μπονσάι είναι η έκφραση του είναι μου μέσα από την δημιουργία της φύσης για μια ανώτερη από εμένα προς τους άλλους αγάπη. Χ.
Εικόνα
Άβαταρ μέλους

Topic author
Harris
Συντονιστής
Συντονιστής
Δημοσιεύσεις: 6669
Εγγραφή: 26 Δεκ 2009, 21:37
Τοποθεσία: Athens
Has thanked: 78 times
Been thanked: 129 times
Επικοινωνία:

Re: ΙΔΕΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΤΟ FORUM ΑΛΛΑ & ΤΟ SITE ΚΑΛΥΤΕΡΟ!

Δημοσίευση από Harris »

Νικολας72 έγραψε:
25 Ιουν 2018, 01:28
Αααα... και με τα βιντεάκια τί γίνεται? Υπάρχει δυνατότητα να μπει βιντεάκι σε ανάρτηση? Κάποτε είχε ανοίξει μία συζήτηση για webinars? Το εξετάζουμε? Είναι εφικτό?



Copy Paste to link από το youtube p.x         https: // www.youtube.com/watch?v=4CyPjPPejOQ     χωρις τα  κενά  τόσο απλά! :)
Το μόνο bonsai που δεν χρειάζεται φροντίδα είναι το πλαστικό.
Η αγάπη είναι το καλύτερο λίπασμα.
Μπονσάι είναι η έκφραση του είναι μου μέσα από την δημιουργία της φύσης για μια ανώτερη από εμένα προς τους άλλους αγάπη. Χ.
Εικόνα
Άβαταρ μέλους

Topic author
Harris
Συντονιστής
Συντονιστής
Δημοσιεύσεις: 6669
Εγγραφή: 26 Δεκ 2009, 21:37
Τοποθεσία: Athens
Has thanked: 78 times
Been thanked: 129 times
Επικοινωνία:

Re: ΙΔΕΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΤΟ FORUM ΑΛΛΑ & ΤΟ SITE ΚΑΛΥΤΕΡΟ!

Δημοσίευση από Harris »

thanos75 έγραψε:
24 Ιουν 2018, 16:10
Δεν ξέρω αν συμβαίνει και σε άλλους, αλλά μετά την τελευταία αναβάθμιση, δεν μπορώ να γράψω απάντηση σε κάποιο θέμα από το κινητό. ενώ από τον Η/Υ λειτουργεί κανονικά στο κινητό δεν μου ανοίγει το παράθυρο του κειμένου.
Screenshot_20180624-155332_BonsaiForumGR.jpg
Ναι το παρατήρησα και εγω απο την εφαρμογή του φορουμ που είναι για android λες αυτή εδω: viewtopic.php?t=7295
Ναι δεν παίζει... Θα το κοιτάξουμε. Με Chrome ή άλλον browser απο το κινητο παίζει όμως κανονικα σωστα;
 
Το μόνο bonsai που δεν χρειάζεται φροντίδα είναι το πλαστικό.
Η αγάπη είναι το καλύτερο λίπασμα.
Μπονσάι είναι η έκφραση του είναι μου μέσα από την δημιουργία της φύσης για μια ανώτερη από εμένα προς τους άλλους αγάπη. Χ.
Εικόνα
Άβαταρ μέλους

Νικολας72
Omono
Omono
Δημοσιεύσεις: 391
Εγγραφή: 16 Σεπ 2015, 16:49
Has thanked: 29 times
Been thanked: 103 times

Re: ΙΔΕΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΤΟ FORUM ΑΛΛΑ & ΤΟ SITE ΚΑΛΥΤΕΡΟ!

Δημοσίευση από Νικολας72 »

Αααα... και με τα βιντεάκια τί γίνεται? Υπάρχει δυνατότητα να μπει βιντεάκι σε ανάρτηση? Κάποτε είχε ανοίξει μία συζήτηση για webinars? Το εξετάζουμε? Είναι εφικτό?
If you can DREAM it,
you can DO it..!
Άβαταρ μέλους

Νικολας72
Omono
Omono
Δημοσιεύσεις: 391
Εγγραφή: 16 Σεπ 2015, 16:49
Has thanked: 29 times
Been thanked: 103 times

Re: ΙΔΕΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΤΟ FORUM ΑΛΛΑ & ΤΟ SITE ΚΑΛΥΤΕΡΟ!

Δημοσίευση από Νικολας72 »

Ένα ένα μου έρχονται... Τα emoji και τα άλλα εικονίδια είναι κάπως ξεπερασμένα αισθητικά. Μήπως θα μπορούσε να εισρεύσει ένας αέρας ανανέωσης με κάτι πιο σημερινό...? Όχι τίποτα άλλο, αλλά έχουμε και νεότερα μέλη στο forum τα οποία έχουν συνηθίσει τα πολύ πιο όμορφα γραφικά των κινητών... μη μας πουν και αναχρονιστικούς!!!
:gelio
 
Επίσης, κάποια από τα βασικότερα emoji, όπως αυτά που δηλώνουν "μου αρέσει", "γελάω", "είμαι χαρούμενος", "λυπάμαι", κλπ. θα μπορούσαν να βρίσκονται ως κουμπιά πάντα στο πλαίσιο ενός post, έτσι ώστε να εκφράζονται ακόμα και οι λιγομίλητοι του forum, έστω με μια εικόνα. (αρκεί να μην μετράει ως δημοσίευση στο μετρητή...) :naughty:
 
If you can DREAM it,
you can DO it..!
Άβαταρ μέλους

Νικολας72
Omono
Omono
Δημοσιεύσεις: 391
Εγγραφή: 16 Σεπ 2015, 16:49
Has thanked: 29 times
Been thanked: 103 times

Re: ΙΔΕΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΤΟ FORUM ΑΛΛΑ & ΤΟ SITE ΚΑΛΥΤΕΡΟ!

Δημοσίευση από Νικολας72 »

Επίσης όταν επιλέγει κάποιος να δει ένα post, συνήθως έχει διαβάσει τα προηγούμενα και θέλει να δει τις τελευταίες εξελίξεις στο θέμα που τον ενδιαφέρει. Άρα το λογικό είναι να αναμένει κανείς να δει την τελευταία σελίδα κι όχι την πρώτη, συμφωνείτε?
If you can DREAM it,
you can DO it..!
Απάντηση