WORKSHOP BONSAIFORUM 24 ΜΑΙΟΥ 2015

Συναντήσεις εργασίας των μελών (workshops)
Άβαταρ μέλους

Harris
Συντονιστής
Συντονιστής
Δημοσιεύσεις: 6681
Εγγραφή: 26 Δεκ 2009, 21:37
Τοποθεσία: Athens
Has thanked: 82 times
Been thanked: 134 times
Επικοινωνία:

Re: WORKSHOP BONSAIFORUM 24 ΜΑΙΟΥ 2015

Δημοσίευση από Harris »

Ευχαριστούμε Παναγιώτη!!! Είναι πολύ εύκολη η πρόσβαση και έχει άπλετο πάρκινκ. Το καφενείο μέσα στην Ακαδημία πλάτωνος θα μας δανείσει εαν το επιθυμούμε και τραπεζάκια. Εγω θα φέρω τα δικά μου καρεκλάκια και τραπεζάκι.
Ο διαδραστικός χάρτης Μοναστηριού 140, Αθήνα 104 42
Το μόνο bonsai που δεν χρειάζεται φροντίδα είναι το πλαστικό.
Η αγάπη είναι το καλύτερο λίπασμα.
Μπονσάι είναι η έκφραση του είναι μου μέσα από την δημιουργία της φύσης για μια ανώτερη από εμένα προς τους άλλους αγάπη. Χ.
Εικόνα
Άβαταρ μέλους

Topic author
karesansui
Συντονιστής
Συντονιστής
Δημοσιεύσεις: 2736
Εγγραφή: 07 Μαρ 2011, 03:27
Τοποθεσία: Περιστέρι, Αττικής
Has thanked: 7 times
Been thanked: 46 times

WORKSHOP BONSAIFORUM 24 ΜΑΙΟΥ 2015

Δημοσίευση από karesansui »

images (1).jpg
Ο Μάιος μας έφτασε εμπρός βήμα ταχύ να τον προϋπαντήσουμε όλα τα μέλη του forum στην ...εξοχή !
Παραφράζοντας ένα παραδοσιακό παιδικό τραγουδάκι, το bonsaiforum ανακοινώνει την διοργάνωση της προτελευταίας συνάντησης της σεζόν σε ένα ιδιαίτερο και ιστορικό χώρο. Στο πάρκο της Ακαδημίας Πλάτωνος ακριβώς δίπλα απο τον αρχαιολογικό χώρο σε μια απο τις παλιότερες συνοικίες της Αθήνας, τον Κολωνό!
Η είσοδος είναι απο την οδό Μοναστηρίου στην διασταύρωση με την Τηλεφάνους! Η πρόσβαση πανεύκολη μέσω της οδού Λένορμαν τόσο απο το κέντρο όσο και απο την Εθνική!
Μπορείτε να δείτε την είσοδο μέσω googlemap σε διαδραστικό χάρτη :

Τραπεζάκια έξω λοιπόν κάτω απο τα σκιερά δέντρα και με τα μπονσάι μας παρέα θα είμαστε όλοι εκεί, Κυριακή 24 του Μάη, στις 11:00 .
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
Παναγιώτης
Σπεύδε βραδέως
"To see a world in a grain of sand And a heaven in a wild flower, Hold infinity in the palm of your hand, And eternity in an hour" W.Blake
Απάντηση