SOS διασωση κοκοφινικα.... Παιδια εχω παραλιακη επιχιριση οπου σε μεγαλες γλαστρες εχω κοκοφινικες...και τους μεταφερω π

Ερωτήσεις σχετικά με τα δέντρα σας
Απάντηση
Άβαταρ μέλους

Topic author
ALEXAS
Mame
Mame
Δημοσιεύσεις: 95
Εγγραφή: 01 Ιαν 2017, 18:54
Has thanked: 5 times
Been thanked: 1 time
Επικοινωνία:

Re: SOS διασωση κοκοφινικα.... Παιδια εχω παραλιακη επιχιριση οπου σε μεγαλες γλαστρες εχω κοκοφινικες...και τους μεταφε

Δημοσίευση από ALEXAS »

Παραλια τσαμπικας ροδος

Στάλθηκε από το HUAWEI Y560-L01 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Άβαταρ μέλους

dragonail
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Δημοσιεύσεις: 382
Εγγραφή: 26 Δεκ 2009, 04:09
Τοποθεσία: Athens
Has thanked: 0
Been thanked: 27 times
Επικοινωνία:

Re: SOS διασωση κοκοφινικα.... Παιδια εχω παραλιακη επιχιριση οπου σε μεγαλες γλαστρες εχω κοκοφινικες...και τους μεταφε

Δημοσίευση από dragonail »

Ωραια παραλια που είναι το παραλιακο μαγαζι σου;
Άβαταρ μέλους

Topic author
ALEXAS
Mame
Mame
Δημοσιεύσεις: 95
Εγγραφή: 01 Ιαν 2017, 18:54
Has thanked: 5 times
Been thanked: 1 time
Επικοινωνία:

Re: RE: Re: SOS διασωση κοκοφινικα.... Παιδια εχω παραλιακη επιχιριση οπου σε μεγαλες γλαστρες εχω κοκοφινικες...και του

Δημοσίευση από ALEXAS »

thanos75 έγραψε:ο φοίνικας έχει ένα μάτι στην κορυφή του. Αν σπάσει δεν ξαναπετάει.
[img]//uploads.tapatalk-cdn.com/201705 ... 517232.jpg[/img][img]//uploads.tapatalk-cdn.com/201705 ... 78e0ba.jpg[/img]

Στάλθηκε από το HUAWEI Y560-L01 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Άβαταρ μέλους

thanos75
Imperial
Imperial
Δημοσιεύσεις: 728
Εγγραφή: 10 Ιαν 2016, 19:05
Has thanked: 67 times
Been thanked: 130 times

Re: SOS διασωση κοκοφινικα.... Παιδια εχω παραλιακη επιχιριση οπου σε μεγαλες γλαστρες εχω κοκοφινικες...και τους μεταφε

Δημοσίευση από thanos75 »

ο φοίνικας έχει ένα μάτι στην κορυφή του. Αν σπάσει δεν ξαναπετάει.
Άβαταρ μέλους

Paulos
Imperial
Imperial
Δημοσιεύσεις: 725
Εγγραφή: 20 Ιαν 2011, 10:54
Has thanked: 2 times
Been thanked: 8 times

Re: SOS διασωση κοκοφινικα.... Παιδια εχω παραλιακη επιχιριση οπου σε μεγαλες γλαστρες εχω κοκοφινικες...και τους μεταφε

Δημοσίευση από Paulos »

Σε παραλία είναι; Έπρεπε να το κάνεις άνοιξη. Δεν γνωρίζω από τέτοια δέντρα. Δεν γίνονται bonsai.
τη συγγένεια της ανθρώπινης διανοίας προς τον Άπειρον Λόγον
Άβαταρ μέλους

Topic author
ALEXAS
Mame
Mame
Δημοσιεύσεις: 95
Εγγραφή: 01 Ιαν 2017, 18:54
Has thanked: 5 times
Been thanked: 1 time
Επικοινωνία:

SOS διασωση κοκοφινικα.... Παιδια εχω παραλιακη επιχιριση οπου σε μεγαλες γλαστρες εχω κοκοφινικες...και τους μεταφερω π

Δημοσίευση από ALEXAS »

[img]//uploads.tapatalk-cdn.com/201705 ... c69d0a.jpg[/img] εδω και τοσο καιρο δεν σας το ειπα γιατι ειχα την εντυπωση οτι πεθανε το φυτο αλλα το φυτο ζει δινει οτι ζει...εγω ξερω πως πεθενει ο φινικας ο κορμος του σουρωνει και αφηνουν οι ριζες απο το χωμα του ενω το φυτο τωρα εδω και τοσο καιρο ειναι σκληρος ο κορμος του και εχει και πολλες πρασινες ενδιξεις.. Τωρα τι να κανω??? Μιπος μολις τελειωσει η θερινη σεζον και δεν πεθανει το φυτο μου να το φυτεψω στο χωμα στο χωραφι μου??? Η να κανω κατι αμεσα τωρα???

Στάλθηκε από το HUAWEI Y560-L01 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Απάντηση