site bonsai on line shop

Ανταλλαγές, πωλήσεις, δωρεές
Απάντηση

My Nellie
Imperial
Imperial
Δημοσιεύσεις: 1451
Εγγραφή: 23 Ιαν 2010, 21:29
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: site bonsai on line shop

Δημοσίευση από My Nellie »

Συμφωνώ, έχει καλό service. Έχω ψωνίσει κι εγώ απ' εκεί.
Αλλά νομίζω ότι, καλό θα είναι όταν κάποιος προγραμματίζει μία αγορά μέσω διαδικτύου, να ενημερώνει εδώ στο forum μήπως και κάποιος άλλος θέλει να αγοράσει κάτι, να γίνεται συνδυασμός της παραγγελίας και ίσως τα μεταφορικά να μοιράζωνται και να βγαίνουν πιο φθηνά.... Πολλές φορές βέβαια το βάρος είναι που επηρεάζει το ποσόν.... Δεν ξέρω, δεν έχω και μεγάλη εμπειρία στις διαδικτυακές αγορές.
Άβαταρ μέλους

Harris
Συντονιστής
Συντονιστής
Δημοσιεύσεις: 6682
Εγγραφή: 26 Δεκ 2009, 21:37
Τοποθεσία: Athens
Has thanked: 82 times
Been thanked: 136 times
Επικοινωνία:

Re: site bonsai on line shop

Δημοσίευση από Harris »

Liz@ki έγραψε:http://www.yorkbonsai.co.uk

εχω ψωνισει εργαλεια απο εδω, εχει καλες τιμες και δεν "βαραει" στα μεταφορικα..

*καλο ειναι ομως στα ξενα sites αν σας βγαζουν εξωφρενικα ποσα στα μεταφορικα να τους στελνετε e mail, μου χει τυχει αρκετες φορες και οταν τους εστελνα e mail, να τους ρωτησω μου ελεγαν οτι το site δε τα βγαζει σωστα τα μεταφορικα, μου εδιναν αλλη τιμη πιο χαμηλη ..ή τους εκανα και "παζαρι"..! ;)

Μαλισταα!!! τι θα μου παρεις? :)))
Το μόνο bonsai που δεν χρειάζεται φροντίδα είναι το πλαστικό.
Η αγάπη είναι το καλύτερο λίπασμα.
Μπονσάι είναι η έκφραση του είναι μου μέσα από την δημιουργία της φύσης για μια ανώτερη από εμένα προς τους άλλους αγάπη. Χ.
Εικόνα
Άβαταρ μέλους

Topic author
Liz@ki
Imperial
Imperial
Δημοσιεύσεις: 550
Εγγραφή: 27 Δεκ 2009, 00:18
Has thanked: 0
Been thanked: 0

site bonsai on line shop

Δημοσίευση από Liz@ki »

http://www.yorkbonsai.co.uk

εχω ψωνισει εργαλεια απο εδω, εχει καλες τιμες και δεν "βαραει" στα μεταφορικα..

*καλο ειναι ομως στα ξενα sites αν σας βγαζουν εξωφρενικα ποσα στα μεταφορικα να τους στελνετε e mail, μου χει τυχει αρκετες φορες και οταν τους εστελνα e mail, να τους ρωτησω μου ελεγαν οτι το site δε τα βγαζει σωστα τα μεταφορικα, μου εδιναν αλλη τιμη πιο χαμηλη ..ή τους εκανα και "παζαρι"..! ;)
«Παλιά, οι άνθρωποι μελετούσαν για να βελτιώσουν τον εαυτό τους. Σήμερα, μελετούν για να εντυπωσιάσουν τους άλλους.» Κομφούκιος
Απάντηση