Είμαι άσχετος :)

Εδώ γράφουμε οτιδήποτε δεν έχει σχέση με τα μπονσάι

Topic author
Ntamotsidis
Mame
Mame
Δημοσιεύσεις: 53
Εγγραφή: 19 Αύγ 2014, 08:44
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Είμαι άσχετος :)

Δημοσίευση από Ntamotsidis »

Καλός σας βρήκα , δεν εχω γνωρίζω που ειναι αφτο :) και εκτός απο αυτό είμαι μόνο μέσο κινητού τηλ. μέσα στην σελίδα και δεν μπορω να επιλέξω τπτ στην ουσία με χίλια ζόρια μοικα και εδώ :/ ο η/υ θέλει διαμόρφωση και το μόνο που εχω προς το πάρω ειναι το τηλ μου .. Αν μπορείς να μου βάλεις μια σελίδα να κληκαρω και γράφω εκεί ευχαριστώ . Αν όχι τότε πρεπη αναγκάστηκα να περενω τον η/υ μου να φτιάξω ^^ ... Και πάλη ευχαριστώ .

marios
Imperial
Imperial
Δημοσιεύσεις: 1335
Εγγραφή: 09 Απρ 2012, 14:44
Has thanked: 9 times
Been thanked: 25 times

Re: Είμαι άσχετος :)

Δημοσίευση από marios »

Ntamotsidis έγραψε:Γεια σας παιδιά είμαι νέος και εχω κάποιες η κάμποσες ερωτισεις και αν μπορείτε βοηθάτε αν όχι πάλη καλός :) φύτεψα μια καστανιά στο κυπο μου αλλά ένας μου είπε πως αυτό θέλει και δεύτερο δεντρο για να μου βγάλει κάστανα (μερονι) ισχύει ;; Και αλη μια αλλά εχει σεχεση με μπονσαι πως θα κανω ενα μπονσαι να μεγαλοση γρίγορα ;; (Εχω αν αγορασμένο ) εδώ και ενα χρόνο διάφορα δεν ηδα :// και κάτι απο τελεφτεο δεν μπορω να καταλάβω πως να κανω ενα δεντρο μόνος μου μιλάω για μπονσαι .. Πρέπει να φιτεψω πχ εμένα μου αρέσω το δεντρο του κερασιού πρεπι να φιτεψω μέχρι να μεγαλοσει και μετά κανω την διαδικασία στο βίντεο που εχει το φόρου η πως ;; Ευχαριστώ !! Μα σας λέω τελιος άσχετος :π
Καλώς ήρθες γιατί δεν ξεκινάς απο τα ανοικτά άρθρα της βιβλιοθήκης; [img]http://bonsaiforum.gr/images/smilies/welcomesmilie.gif[/img]

Topic author
Ntamotsidis
Mame
Mame
Δημοσιεύσεις: 53
Εγγραφή: 19 Αύγ 2014, 08:44
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Είμαι άσχετος :)

Δημοσίευση από Ntamotsidis »

Γεια σας παιδιά είμαι νέος και εχω κάποιες η κάμποσες ερωτισεις και αν μπορείτε βοηθάτε αν όχι πάλη καλός :) φύτεψα μια καστανιά στο κυπο μου αλλά ένας μου είπε πως αυτό θέλει και δεύτερο δεντρο για να μου βγάλει κάστανα (μερονι) ισχύει ;; Και αλη μια αλλά εχει σεχεση με μπονσαι πως θα κανω ενα μπονσαι να μεγαλοση γρίγορα ;; (Εχω αν αγορασμένο ) εδώ και ενα χρόνο διάφορα δεν ηδα :// και κάτι απο τελεφτεο δεν μπορω να καταλάβω πως να κανω ενα δεντρο μόνος μου μιλάω για μπονσαι .. Πρέπει να φιτεψω πχ εμένα μου αρέσω το δεντρο του κερασιού πρεπι να φιτεψω μέχρι να μεγαλοσει και μετά κανω την διαδικασία στο βίντεο που εχει το φόρου η πως ;; Ευχαριστώ !! Μα σας λέω τελιος άσχετος :π
Απάντηση